یادآوری

سالها پیش شروع به نوشتن وبلاگ کردم و تا مدتها وبلاگ می نوشتم و کلی هم وبلاگم رو دوس داشتم و واقعا بهش عادت کرده بودم، نوشتن اون وبلاگ آغاز ماجراهایی در زندگی من بود که هم خوب بود و هم بد!

بعدها به دلایلی اون وبلاگ رو بستم و متاسفانه هر چقدر هم که سعی کردم دیگه نتونستم به مطالبش دسترسی پیدا کنم. و گاهی دلم عجیب می سوزه واسه اون وبلاگ که از دست رفت.

خیلی از دوستانم تو همون دوران وبلاگ نویسی رو رها کردن و در حال حاضر تعداد بسیار کمی از آدما نسبت به اون موقع وبلاگ می نویسن.

علت راه اندازی دوباره این وبلاگ اینه که مدتیه که حسابی عاشق کتاب خوندن شدم(همیشه عاشق این کار بودم، اما الان دیگه خیلی شدت پیدا کرده) و خیلی دوست دارم خلاصه ای از داستانها و کتابهایی رو که میخونم واسه دل خودم و برای یادآوری راحتتر بنویسم. و به همین دلیل به وبلاگ نویسی دوباره رو آوردم که خیلی متفاوته با وبلاگ نویسی 10 سال پیشم.

از این به بعد خلاصه ای از کتابایی رو که می خونم اینجا میذارم و جملاتی رو که توی متن کتاب دوس دارم و به نظرم ارزش فکر کردن رو اینجا یادداشت می کنم.

علاوه بر اون شاید در مورد فیلمها و سریالهایی هم که می بینم بنویسم.

و باز علاوه بر اون شاید این وسط درددلی هم نوشتم و عقاید خودم، دلخوشی ها، خستگی ها، سفرها، کار و زندگی و...

/ 1 نظر / 23 بازدید
وحید53

هیچی بد نیس حتی دست اندازه ای شدید. یاد می گیری چطور ردش کنی و در مواجهه باهاشون سرعتت رو کم کنی . گاهی هم از کنارشون رد بشی